MSK BULUT & Huawei Cloud Servisleri

MSK Bulut ve Huawei Cloud Servisleri

MSK Bulut, Huawei altyapısının sunduğu mikroservisler ile işletmelerin uygulamalarını parçalara ayırarak daha küçük ve yönetilebilir hale getirir. Bu mikroservisler, işletmelerin hızlı bir şekilde ölçeklenmesine, esneklik kazanmasına ve hızlı dağıtım yapmasına olanak tanır. Ayrıca, farklı mikroservislerin birleştirilmesiyle karmaşık uygulamaların geliştirilmesi kolaylaşır ve hızlanır.

web ve mobil
web & Mobil çözümler
Web & Mobil, yüksek veri güvenliğine sahip elastik bir bulut ortamı ve mobil İnternet ekosistemi sağlar. 100 milyona kadar eşzamanlı bağlantıyı ve milyonlarca işlemi işleyebilir, büyük veri analizi yapabilir ve sistem güvenilirliğini ve performansını sağlayabilir.
olağanüstü durum ve yedekleme
olağanüstü durum & yedekleme
Bu çözüm müşterilerin yerel BT sistemleri için tasarlanmıştır ve bulutta uygulamalar sunar. Çözüm uygulamalar, sanallaştırma platformları ve veritabanları ile isteğe bağlı tatbikatlara yönelik DR çözüm danışmanlığı ve DR servisleri sağlar.
iş uygulaması
İŞ UYGULAMASI ÇÖZÜMLERİ
HUAWEI CLOUD, önemli kurumsal uygulamaları bulutta çalıştırmak için yüksek performanslı, güvenilir ve güvenli bir platform sağlayarak müşterilerin BT inşaat maliyetlerini azaltmasına ve bulut tabanlı bilişim elde etmesine yardımcı olur.
oyun
Oyun altyapıları
Bulut, yapay zeka ve 5G teknolojileri, sektörü yepyeni bir oyun deneyimi ile dönüştürüyor. Güçlü bulut altyapısı kabiliyetleri ve yenilikçi teknik avantajlarıyla Huawei Cloud, oyun şirketlerine yüksek kaliteli ve kapsamlı bulut oyun platformları inşa etmek üzere profesyonel, hızlı, stabil ve güvenli tam kapsamlı bulut servis çözümleri sunuyor.
hybrid
Hibrit Bulut
Hibrit Bulut Çözümü güvenlik ve uygunluk gereksinimlerini karşılamak üzere müşterilerin yerel veri merkezlerinde Huawei Cloud servislerini kullanmasına olanak tanır. Yinelemeli geliştirme, sürekli değişen servis ve belirli senaryolar için düşük gecikme gereksinimlerini karşılamak için sürekli gelişen bulut servislerini sunar.
e-ticaret
E-TİCARET ALTYAPILARI
Yüksek düzeyde ölçeklenebilir ve kullanılabilir bulut altyapımız ile e-ticaret web sitelerinizi oluşturun ve barındırın. Elastik, güvenilir ve güvenli bu çözüm, müşterilerin promosyonları, çekilişleri, önemli satış etkinliklerini aynı anda ele almalarını ve erişim istekleri arttıkça sistemin hızla yanıt vermesini sağlar.
1+
anlık aktif servis sayısı
1+
yıl sonuna kadar hedeflenen mikroservis
1+
global cdn noktası
1+
TIER3+ VERİ MERKEZLERİ STANDARTLARI

ALTYAPIMIZDA GELECEK VAR
- MSK GLOBAL